عبارت:

پنجره چوبی

درب و پنجره

پنجره چوبی


خصوصیات پنجره چوبی:

پروسه تولید پنجره چوبی از مرحله درخت تا تولید پنجره :


شرکت Gaulhofer یكی از معدود کارخانه های تولید کننده پنجره در دنیاست كه كار انجام كلیه مراحل تولید پنجره چوبی را تماماً خود انجام می دهد و می تواند تمام فرایندها را تا حصول بالاترین كیفیت ممكن، كنترل كند. كنترل همه جزئیات در تمامی مراحل از خشک کردن الوار تا نصب كردن شیشه به دقت صورت می گیرد.


پنجره چوبی

پروفیل های چوبی فوق مهندسی شده و سه لایه به منظور تولید پنجره چوبی

حفاظت قطعات چوبی پنجره چوبی از تأثیر منفی عوامل مختلف: قبل از اینكه رنگ آمیزی انجام شود، سطح قطعات چوبی با استفاده از مواد شیمیایی مخصوصی اشباع می گردد. این مواد شیمیایی اثر سوئی بر روی سلامت انسان و محیط زیست آن ندارند. این امر باعث می شود كه قطعات چوبی در مقابل رطوبت ، قارچ ها و حمله حشرات در درازمدت مصون بمانند.

محافظت در برابر اشعه UV و رطوبت: در این كارخانه رنگ های خاصی بر روی قطعات چوبی بكار گرفته می شود كه پوشش حاصل قطعات چوبی را در مقابل تغییر رنگ حاصل از تابش اشعه ماوراءبنفش خورشید محافظت می کند. در مرحله بعد قطعات به صورت دستی و با دقت سمباده خورده و یك بار دیگر نقاط حساس و اتصالات با استفاده از مواد آب بندی خاص، عایق شده (عایق رطوبتی) و در مقاوم نفوذ و تأثیر رطوبت و آب مقاوم سازی می شوند.

كاهش آلودگی صوتی: كارخانه Gaulhofer از طریق سیستم انحصاری و ثبت شده ای كه در اختیار دارد (سیستم Audiostop) قاب چوبی پنجره را در سه نقطه داخلی، میانی و خارجی پنجره عایق نموده است و نیز با بکار بردن سیستمی بنام Tripple weather stripping تا db 34 از شدت آلودگی صوتی (عایق صوتی) بكاهد. این میزان كاهش تنها به قاب پنجره چوبی مربوط می شود كه درصورتی که از شیشه دو جداره و یا سه جداره مناسب استفاده شود این عدد می تواند به db 44 افزایش پیدا كند.

كاهش اتلاف انرژی تا 45% (عایق حرارتی):  Gaulhofer موفق شده است نوعی Spacer جدید را با استفاده از سیستم ابداعی و ثبت شده خود در فضای میانی شیشه های دو جداره و سه جداره خود قرار دهد به طوری که در فضای پیرامون شیشه تا میزان 45 درصد در مقایسه با روش ها و Spacer های استاندارد اتلاف انرژی كاهش یابد كه خود میزان قابل توجهی است. كنترل كلیه جزئیات در تمامی مراحل از خشک کردن الوار تا نصب كردن شیشه با دقت بالایی صورت می گیرد.

جلوگیری از ورود بخار به فضای میانی شیشه در درازمدت: Gaulhofer یک بار دیگر موفق به ثبت سیستم جدیدی بنام سیستم Dampfstop در جهان شده است و با این سیستم موفق شده است كه آب بندی فضای میانی شیشه های دوجداره و سه جداره و نیز نقاط اتصال شیشه و قاب چوبی را به نحوی به انجام رساند كه امكان میعان بخار آب در فضای میانی شیشه ها را به صفر برساند. قرارگیری شیشه دو و یا سه جداره در داخل قاب پنجره چوبی رنگ شده به نحوی صورت می گیرد كه سیلیکون های خاصی كه بسیار بادوام هستند، نقطه اتصال چوب با شیشه را پر می کنند.

 

عدم باقی ماندن رطوبت در قاب پنجره: طراحی پروفیل های چوبی كارخانه Gaulhofer به گونه ای صورت گرفته است كه امكان تهویه هوا را در تمامی اجزا ممكن می سازد، همین موضوع از باقی ماندن رطوبت در فضای میانی قاب پنجره چوبی جلوگیری می کند. درصورتی که این تهویه پیش بینی نشود، باعث باقی ماندن رطوبت در قاب پنجره شده كه خود عاملی برای پیدایش قارچ و تخریب و نابودی چوب و رنگ از طریق نفوذ به لایه های داخلی تر رنگ در درازمدت می شود. از طرف دیگر درصورتی که پروفیل آلومینیومی در قسمت پایینی پنجره به کاربرده شود، طول عمر رنگ و دوام پنجره چوبی در برابر رطوبت و آب را تضمین می کند. طراحی نحوه اتصال آلومینیوم و چوب به شكلی مهندسی انجام شده است و در آن اختلاف بین ضریب انبساط حرارتی چوب و آلومینیوم با دقت بالایی موردمحاسبه قرارگرفته است و همواره امكان تهویه هوا در پشت پروفیل آلومینیومی وجود دارد. مه از باقی ماندن رطوبت در پشت آلومینیوم جلوگیری كرده و باعث آسیب به چوب می شود.

 

عدم وقوع Thermal Bridge بدین معنیست كه هیچ گاه هوای مرطوب و گرم داخلی در تماس مستقیم با آلومینیوم قرار نمی گیرد، به این دلیل كه در پنجره چوبی Gaulhofer قطعه آلومینیومی بكار رفته فقط با چوب در تماس است و هیچ گونه تماسی با فضای میانی قاب پنجره ندارد.

 

اطمینان حاصل كنید که خوابی بی دغدغه و آرام خواهید داشت و بعد از خواب سرحال خواهید بود. یك انسان به طور طبیعی حدود یک سوم از عمرش را در خواب سپری می کند. برای اینكه از این بخش از زندگی لذت ببریم بایستی در هنگام خواب هوای تازه در محیط داشته باشیم. به صورت انحصاری، حالت باز شدن trickle در پنجره های چوبی Gaulhofer تعبیه شده است. این حالت كه به صورت كامل برپایه آخرین یافته های علمی ایجاد گردیده، امكان باز شدن پنجره به میزان 10cm در حالت Tilt را تأمین می کند. این وضعیت، باعث می شود كه در یك فضای 20 مترمربعی، هوای تازه به میزان حداقل 40m3 در هر ساعت وارد محیط شود و تهویه هوا به شكل مناسبی صورت گیرد. این میزان کاملاً با میزان هوای توصیه شده توسط كارشناسان این امر مطابقت دارد.

جهت اطلاع از قیمت پنجره چوبی و پنجره چوبی سنتی طرح قدیمی و ساخت پنجره چوبی مشبک ، دکوری و ارسی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چشمی درب دیجیتال خرید و فروش زمین و ویلا در کرج اینستاگرام صنعت ساختمان موتورخانه وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت تلگرام صنعت ساختمان

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit