عبارت:

فن سانتریفیوژ

تهویه مطبوع

فن سانتریفیوژ


هواکش و فن صنعتی :

هواکش‌ها وسایلی به منظور تهویه هوا یک فضا استفاده می‌شوند و به منظور جریان هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای سه نوع مکنده ، دمنده و گردش هوا می‌باشند و برای مصارف خانگی، صنعتی و تأسیساتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. وجود هواکش در فضاهای که دارای جوء سنگینی می‌باشد و اکسیژن در آن منطقه به پایین‌ترین حد می‌رسد جزء ملزومات می‌باشد و در صورت عدم استفاده امکان خفگی در این نوع مناطق بسیار زیاد می‌باشد. هواکش‌ها در مکان‌های مختلفی قابلیت قرار دهی دارند و دارای انواع مختلفی می‌باشند. از جمله انواع هواکش‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

هواکش خانگی

هواکش‌های خانگی : هواکش خانگی دارای قابی بسیار زیبا جهت استفاده بوده و به شکل پریز می‌باشد و با وجود داشتن رنگ سفید باعث وجود یکنواختی با محیط پیرامون می‌شود. فن‌های خانگی دارای صدای کم و راندمان بالا می‌باشد و  شرکت‌های تولیدکننده هر روزه در حال تلاش برای بهینه‌تر کردن هواکش‌ها و فن‌ها می‌باشند. قابلیت نصب آسان نیز باعث شده است افراد بدون وجود متخصص خود نیز بتوانند هواکش‌های خانگی را به راحتی نصب و استفاده نمایند.
 • شامل انواع هواکش توربو
 • پنجره‌ای لوکس دمبردار
 • فلزی دیواری
هواکش دیواری (صنعتی و محوری):
 • پروانه دار شش پر استیل
 • پروانه دار پلاستیکی
 • پروانه دار مولتی وینگ پلی آمید الیاف دار
هواکش آلکاتل:
 • آکسیال آلکاتل
 • رادیال آلکاتل
هواکش کانالی:
 • کانالی با پروانه مولتی وینگ
 • کانالی با موتور و پروانه آلکاتل
هواکش سقفی رادیال:
 • سقفی رادیال
 • سقفی رادیال با موتور و پروانه آلکاتل
هواکش‌های مرغ داری: جهت استفاده در انواع مرغ داری مورد مصرف قرار می‌گیرد.

استفاده از هواکش‌های صنعتی در برخی مناطق اجباری بوده و باید به منظور تهویه هوا طبق قوانین آئین‌نامه جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار گیرد. بعضاً دیده شده است، در صورت استفاده نکردن از فن‌ها محیط با گازهای به وجود آمده از محیط باعث کمبود اکسیژن و مرگ می‌شود.

فن‌های سانتریفیوژ: بعضاً مکان‌های هستند که شاید هیچ‌گونه راه ارتباطی با بیرون نداشته باشند، بدین منظور با استفاده از هواکش‌های سانتریفیوژ دار دیگر به جای تهویه هوا از طریق انتقال هوا بیرون به داخل، عمل هوادهی را انجام می‌دهیم و همچنین می‌توانیم هوا داخل را نیز با استفاده از سیستم معکوس از درون کارگاه جمع‌آوری کنیم. بدین ترتیب هوای مورد نیاز توسط این فن‌ها تولید می‌شود و باعث تهویه می‌گردد.

از انواع هواکش‌های سانتریفیوژ دار می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

هواکش

1-    سانتریفیوژ کانالی : از ویژگی‌های این نوع فن می‌توان به: انتقال هوا با استفاده از کانال‌های طویل ، قابلیت نصب انواع الکتروموتور ضد انفجار و حریق برای مناطق خاص ، ظرفیت تخلیه هوا 4000 مترمکعب بر ساعت و فشار تا 500 پاسکال، جنس فن از ورق‌هایی فولادی.

2-    سانتریفیوژ رادیال : از ویژگی‌های این نوع فن می‌توان به: کاربرد این نوع هواکش در کارخانه‌ها و کارگاه‌های ریسندگی و کاغذ سازی می‌باشد و ظرفیت انتقال تا 240000 متر مکعب با فشار ، قابلیت استفاده در محیط‌های اسیدی با رطوبت بالا.

3-    سانتریفیوژ فشار بالا: از ویژگی‌های این نوع فن می‌توان به: دمیدن هوا و ایجاد فشار در خشک‌کن‌های صنعتی ، صنایع نفت و گاز، کارخانجات سیمان و پتروشیمی می‌باشد. ظرفیت هوادهی تا 25000 متر مکعب بر ساعت، قابلیت تحمل فشار تا 20000 پاسکال، قابلیت انتقال سیستم قدرت به صورت اتصال مستقیم و غیر مستقیم و کوپلینگی.

4-    سانتریفیوژ دبل: دارای ویژگی‌های: هواسازی در کارگاه‌ها و کارخانه جات صنعتی، دارای پروانه‌های خم به جلو در 18 سایز متفاوت و خم به عقب در 19 سایز متفاوت.

5-    سانتریفیوژ یوتیلیتی: دارای ویژگی‌های: به منظور تخلیه هوا در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و برج‌های مسکونی

هواکش صنعتی

شرکت‌های تولیدکننده انواع فن‌ها و هواکش‌ها همواره سعی بر تولید این نوع اجناس با کیفیت بالا و مطابق با آئین‌نامه را دارا می‌باشند و از لحاظ گارانتی نیز این نوع محصولات معمولاً تا دو سال گارانتی دارد.

اگر شما نیز خواهان خرید هواکش ، فن و یا انواع هواکش‌های سانتریفیوژ دار می‌باشید. می‌توانید هم اکنون با مراجعه به صفحه آگهی‌های مرتبط با این محصول انواع محصولات شرکت‌های تولیدکننده هواکش‌ها و فن‌ها را مشاهده نمایید. در صورتی که خود نیز تولیدکننده می‌باشید می‌توانید با مراجعه به ثبت آگهی اقدام به ارسال آگهی‌های خود درزمینهٔ انواع فن‌ها و هواکش‌ها در نیازمندی‌های صنعت ساختمان . آی آر نمایید تا محصولات شما هر چه سریع‌تر بین دیگران محبوب گردد.

منبع: صنعت ساختمان . آی آر

جهت اطلاع از قیمت فن سانتریفیوژ و فن سانتریفیوژ کوچک , هواکش سانتریفیوژ , هواکش دمنده,فن سانتریفیوژ مکنده,فن آکسیال,هواکش مکنده به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت موتورخانه خرید و فروش زمین و ویلا در کرج چشمی درب دیجیتال تلگرام صنعت ساختمان اینستاگرام صنعت ساختمان

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit