عبارت:

درب استیل

درب و پنجره

درب استیل


درب استیل - استنلس استیل (فولاد ضدزنگ)

درب استیل كه فلزی از آهن می باشد، كمتر از 2 درصد كربن وجود دارد. میزان ویژگی های مكانیكی همچون سختی و انعطاف پذیری در استیل بسته به نوع و نیز مقدار عناصر موجود در آن تغییر می كند. در این میان با افزایش میزان كربن سختی استیل بیشتر شده در حالی كه از انعطاف پذیری آن كاسته می شود.

درب استیل

انواع مختلف فولاد

فولاد به دو رده تقسیم می شود: رده ساده با کربن و رده آلیاژی. در مورد فولادهای با كربنی عناصر دیگری به جز كربن و عناصر معمول همچون سیلیسیم، منگنز،  گوگرد و فسفر، وجود ندارد. در صورتی كه به آهن برخی عناصر افزوده شود، آلیاژی به دست می آید كه خواص ضد زنگ را دارد. به عنوان مثال با تركیب كردن كروم به آهن محصول حاصل استیل خواهد بود. 

چرا استنلس استیل زنگ نمی زند؟

وجود 10.5 درصد كروم در استیل مانع از زنگ زدگی آن می شود. فرایند شیمیایی كه اتفاق می افتد این هست كه اكسید كروم از تركیب كروم با اكسیژن هوا تولید می شود. این تركیب لایه ای را در سطح استیل تشكیل می دهد كه در ظاهر دیده نمی شود. با وجود این لایه هوا مستقیما با فلز در ارتباط نخواهد بود و در نتیجه استیل زنگ نمی زند. می توان با افزایش میزان كروم و برخی عناصر دیگر همچون نیكل و مولیبدن این لایه را تقویت كرد كه این امر خاصیت ضد زنگ بودن استینلس استیل را بهبود می بخشد.

استیل ۳۰۴ و استنلس استیل ۳۰۱۶

تركیب استیل 304 از كروم به میزان 18 درصد و نیكل به میزان 8 درصد هست، در حالی كه در تركیب استیل 316، 16 درصد كروم، 10 درصد نیكل و 2 درصد مولیبدن وجود دارد. عنصر مولیبدن افزوده شده نیز جهت استقامت در مقابل زنگ زدگی در برابر كلراید مانند آب دریا افزوده می شود.

استنلس استیل و خاصیت آهنربایی

وجود عنصر كروم در ساختمان استینلس استیل مانع از جذب آن توسط آهن ربا می شود، در صورتی كه استیل های فاقد نیكل كه فقط كروم داشته باشند خاصیت آهن ربایی دارند.

درب استیل چیست و انواع آن:

تهیه و ساخت درب استیل با استفاده از ورق استنلس استیل 304 نگیر صورت می گیرد. این نوع درب ها در تمام ابعاد قابلیت تولید در انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها اعم از دودی، نقره ای، خش دار، خش دار طلایی شامپاینی، مسی، آینه ای، گندمی و غیره را دارند.
درب استیل انواع مختلفی دارند: انواع درب استیل دو لنگه و تک لنگه كه می توانند حفاظ دار یا بدون حفاظ باشند. تهیه همه این ها از پروفیل های 40 x80 و 40 x100 و غیره صورت می گیرد. بنابه سلیقه مشتری، حفاظ ها اشكال مختلف می توانند داشته باشند. محل نصب آن از لوله ی استنلس استیل، كه می تواند سایزهای مختلف داشته باشد (حفاظ های بانکی) و پروفیل های استنلس استیل با اندازه های مختلف ساخته می شود.

درب استیل چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

1. مقاومت در برابر زنگ زدگی (هرگز زنگ نمی زند) از ویژگی های بارز درب های استیل می باشد.
2. درب استیل در مقابل خط و خش مقاوم هست
3. تغییر رنگ و نیز تغییر شكل در درب های استیل در اثر تابش خورشید، گرما، سرما، برف، باران و رطوبت هرگز مشاهده نمی شود.
4. درب استیل مقاومت بالایی در برابر حرارت های بالا از خود نشان می دهد.
5. مقاومت در برابر محیط های اسیدی، قلیایی و اشعه های خورشید از ویژگی های مهم درب استیل می باشد.
6. درب استیل با داشتن سطح صاف و صیقلی به آسانی تمیز و براق می شود.
7. زیبایی این نوع درب ها باعث شده كه امروزه در سراسر دنیا به عنوان یك كالای لوكس تزئینی برای دکوراسیون داخلی ساختمان مورد توجه قرار گیرد.
8. درب های استیل مانع موثری در برابر سرقت می باشند.

درب استیل حفاظ امنیتی

از پروفیل استیل، لوله استیل و میلگرد آهنی و یراق آلات استیل از نوع sc400 که ضد زنگ می باشد برای ساخت درب های استیل حفاظ امنیتی استفاده می شود. این مدل از درب های استیل از لحاظ طراحی منحصر به فرد بوده كه این نوع طراحی هم استحكام و هم زیبایی ظاهری را به این درب ها می دهد. درب استیل حفاظ امنیتی كاربردهای مختلفی همچون درب استیل ورودی ساختمان، درب استیل پارکینیگ، درب استیل ویلایی و تعدادی دیگر دارند.

مشخصات فنی درب تمام استیل

1. جنس بكار رفته در چهارچوب درب، استیل ضد زنگ با ضخامت 12 سانتیمتر
2. دارای قفل چندسیستم زبانهای قفل با چرخاندن كلید بصورت همزمان در چند جهت به چهارچوب وارد می شود
3. دستگیره در طرح های مختلف و متنوع
4. لولای 10 درجه به تعداد 4 عدد
5. ورق تمام استیل ضد زنگ و شیشه دوجداره ، روكش درب را تشكیل می دهد.
6. به منظور ممانعت از ورود گرد وغبار به داخل، دارای نوار هوابند مخصوص می باشد.
7. 6 عدد كلید كامپیوتری هم دارد.

ابعاد و ضخامت درب

•    پشت تا پشت، چهارچوب دارای ابعاد 120*210 سانتیمتر، 130*210 سانتیمتر می باشد.
•    12 سانتی متر اندازه ضخامت درب در نظر گرفته شده است.
•    12 سانتیمتر هم ضخامت چهارچوب در نظر گرفته شده است.

جهت اطلاع از قیمت درب استیل و درب استیل , درب استیل ورودی ساختمان , درب لوکس استیل به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


اینستاگرام صنعت ساختمان تلگرام صنعت ساختمان چشمی درب دیجیتال وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت موتورخانه خرید و فروش زمین و ویلا در کرج

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit