عبارت:

اسپیسر

تجهیزات قالب بندی بتن

اسپیسر

اسپیسر چیست ؟ اسپیسر ( SPACER ) به معنی فاصله گذار می باشد. اسپیسرهای پلاستیکی بتن به جهت پوشش میلگردها در سازه های مسلح مانند دیوارها ، دالها ، پی ها و سایر احجام بتنی مسلح استفاده میگردد


اسپیسر پلاستیکی بتن :

اسپیسر پلاستیکی بتن از مهمترین دلایل تخریب سازه های بتنی خوردگی آرماتور یا میلگردهای بتن است . خوردگی علاوه بر تخریب بتن ، باعث عدم چسبندگی و جداشدگی آرماتور از بتن و کاهش سطح مقطع میلگرد می شود. 

اکسیژن و رطوبت محیط با نفوذ درون بتن و رساندن خود به میلگردها میتواند باعث سرعت بخشیدن به خوردگی میلگردها شده و از عمر مفید سازه بکاهد .

از مهمترین عوامل خوردگی ، کاهش و کمبود کاور و پوشش میلگرد در بتن می باشد . امروزه برای رفع این نقص از کاور ساز یا اسپیسرهای استاندارد پلاستیکی در سطح دنیا استفاده می شود .

انواع اسپیسر بتن

  1. اسپیسرهای تیرچه بلوک
  2. اسپیسرهای دو شبکه
  3. اسپیسرهای دیواری و یا گرد
  4. اسپیسرهای کفی یا مثلثی
  5. اسپیسرهای هاردچر

جهت اطلاع از قیمت اسپیسر بتن و تولید کننده اسپیسر و فروش اسپیسر به سایت نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید

 

جهت اطلاع از قیمت اسپیسر و اسپیسر بتنی ,فاصله گذار , اسپیسر میلگرد , اسپیسر الکترونیک , اسپیسر برق , اسپیسر پلاستیکی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


اینستاگرام صنعت ساختمان وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت چشمی درب دیجیتال موتورخانه تلگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit