عبارت:

درب ضد سرقت ترکیه

درب ضد سرقت


درب ضد سرقت ترکیه ای


کیفیت درب ضد سرقت نسبت به قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت در انواع چینی، ترک و ایرانی در بازار ایران عرضه می شود. هر کدام از انواع درب ضد سرقت از نظر هزینه با بقیه متفاوت است. این تفاوت قیمت غالبا به دلیل جنس درب ضد سرقت، کشور سازنده آن، اجزا درب ضد سرقت و کیفیت موادی که در آن به کار رفته است، به وجود می آید.

در میان انواع مختلف درب ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترکیه ای که ساخت کشور ترکیه هستند که توسط وارد کننده درب ضد سرقت در ایران عرضه می شود ای نو درب دارای قیمت های بالاتری نسبت به درب های دیگر هستند و دارای کیفیت بسیار بالایی است و از استحکام و مقاومت فوق العاده ای برخوردار است. درب ضد سرقت ترک با وجود قیمت بالایی که دارد در بازار طرفداران زیادی دارد. زیرا در قبال هزینه بالا، کیفیت عالی ارائه می دهد و این یکی از مزیت های درب ضد سرقت محسوب می شود.

در مقابل درب ضد سرقت ترکیه ای ، درب ضد سرقت چینی قرار دارد که دارای قیمت بسیار پایینی است. درب های ضد سرقت ساخت کشور چین غالبا از نظر کیفیت نسبت به درب ضد سرقت ترکیه ای ضعیف تر هستند به همین دلیل نیز قیمت آنها بسیار پایین تر است. البته برخی از انواع درب ضد سرقت چینی نیز در بازار وجود دارند که از کیفیت خوبی برخوردار هستند و قیمت آنها از خیلی از درب های ضد سرقت موجود در بازار گران تر است. اما با این وجود تعداد کمی از افراد تمایل به خرید درب ضد سرقت چینی دارند

در نهایت درب ضد سرقت ایرانی هستند که توسط تولید کننده درب ضد سرقت و در بعضی از موارد مونتاژ درب ترک ساخته می شوند . درب ضد سرقت ایرانی از نظر کیفیت و جنس مشابه درب ضد سرقت ترکیه ای است اما قیمت آنها از انواع درب ضد سرقت ترکیه ای بسیار ارزان تر است. به همین دلیل است که سهم رو به افزایشی از بازار این صنعت به درب ضد سرقت ایرانی اختصاص پیدا کرده است. معمولا مواد سازنده درب ضد سرقت ایرانی از کشور ترکیه وارد ایران می شود. قیمت پایین درب ضد سرقت ایرانی و کیفیت بالای آن نقطه متمایز آن با سایر انواع درب ضد سرقت است .

جهت اطلاع از قیمت درب ضد سرقت ترکیه و درب ضد سرقت ترک وارد کننده درب ضد سرقت ترکیه ای به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چشمی درب دیجیتال اینستاگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج تلگرام صنعت ساختمان وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت موتورخانه

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit