عبارت:

سقف نورگیر

سقف و دیوار


نورگیر و انواع آن

در نورگیر اغلب از ورقهای پلی کربنات که جایگزین مناسبی برای شیشه بوده استفاده میشود .  بطوریکه در تابستان از ورود  گرما به داخل جلوگیری کرده و در زمستان مانــــع خروج و هـدر رفتن گرمای داخـل می شوند.

از جمله مزیتهای پوشش پلی کربنات به جای شیشه هزینه کمتر و نیز وزن سبک تر آن می باشد. همچنین مقاومت بالای آن نسبت به پلاستیک باعث تقاضای روزافزون آن به عنوان پوشش در صنعت گلخانه گردیده است. پوشش پلی کربنات اغلب جهت پوشش قسمت های جلو، عقب و نیم دایره های مربوطه و یا کناره ها و سقف نورگیر می شود.

پوشش نورگیر در فضاهایی مانند لابی ساختمان ها، پوشش سقف استخر، سر در ورودی ساختمان، آشپزخانه . سقف خرپشته، اطاقک آسانسور، فضای بازی کودکان و بخصوص حیاط خلوت ساختمانها قابل اجرا است.

انواع پوشش نورگیر

 1. نورگیر ورقی
 2. نورگیر حبابی

نورگیر حبابی را می تواند در اندازه های متفاوت با قابلیت نصب سیستم متحرک ( باز شو) پیاده سازی نمود. یکی دیگر از امتیازاتنورگیر حبابی طراحی دوجداره آن است. بنا به درخواست مشتری نورگیر های حبابی را می توان به صورت دوجداره نیز اجرا  نمود.

این حباب ها در ساختارهای یک، دو یا سه جداره تولید می شوند،که تبادل حرارات و صوت را می توان با استفاده از حباب های دو یا سه جداره به طرز چشم گیری کاهش داد .

حباب های پلی کربنات حقیقتاً نشکن است و استحکام آنها در برابر ضربه 250 برابر شیشه معمولی و استحکام حباب های اکریلیک 10 برابر شیشه معمولی می باشد.

ویژگی های نورگیر

 1. زيبا، با دوام و قابل شستشــو
 2. ايمني بالا د ر برابر شکستــن و خطر خـــرد شدن
 3. مقـــاوم د ر برابر فشـار و ضــربه
 4. سبک با قـــابليت نصب ســـريع
 5. جلوگيــــري از ورود اشعـه هاي مضــر آفتـــاب
 6. مقاومت شيميـايي و فيــزيکي بـالا
 7. مستحکــم در برابر عـــوامل طبيـعي
 8. قابليت عبور نور زياد و يکنواخت
 9. عايق رطوبتی، حرارتی و صوتی
 10. مقـــاوم در برابر هر گونه پوسيدگي و زنگ زدگي

جهت اطلاع از قیمت سقف نورگیر و سقف پاسیو , نورگیر , حیاط خلوت , بالکن, پوشش پاسیو ,نورگیر گلخانه ,نورگیر ورقی , نورگیر حبابی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چشمی درب دیجیتال موتورخانه خرید و فروش زمین و ویلا در کرج وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت تلگرام صنعت ساختمان اینستاگرام صنعت ساختمان

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit