عبارت:

ویلای پیش ساخته

لیست کامل

سازه پیش ساخته

ویلای پیش ساخته


ویلای پیش ساخته چیست ؟

ویلای پیش ساخته به ساختمان هایی گفته میشود که قطعات آنها در خارج از مکان اصلی ساختمان ساخته می شوند (معمولاً در ابعاد استاندارد که به آسانی قابل نصب می باشند) و در محل نصب می گردند. بعضی از ویلاهای پیش ساخته جدید در طراحی خود از سبکهای پست  فیوچریسم و مدرنیسم  ایده گرفته اند. همچنین منظور از ویلای پیش ساخته ، به خانه قابل حمل که بر روی چرخ قرار می گیرد ، میباشد .

خانه پیش ساخته مدولار چیست ؟

خانه پیش ساخته مدولار قطعات آن در کارخانه ساخته می شود. به محل حمل ارسال شده و نصب می گردد. اسکلت فلزی در کارخانه تولید و در محل نصب می گردد.

قوانین ساخت و ساز خانه پیش ساخته

در هر منطقه ای پیش از اجرا باید از قوانین و ضوابط حاکم بر آن منطقه آگاه شد زیرا بعضی مناطق شهرداری اجازه ساخت خانه پیش ساخته را نمی دهد و یا قوانین خاص برای اجرای آنها قایل می شوند.

خانه های پیش ساخته سالهاست که در کشورهای اروپایی و پیشرفته دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و با آزمایشات فنّی و تجربه های قابل قبولی که انجام گرفته، جایگاه خود را استحکام بخشیده است. خصوصاً با وجود بلایا و حوادث طبیعی از سویی و ضرورتهای اقتصادی از سوی دیگر، صنعت ساخت مسکن به سمت استفاده هر چه بیشتر از این قبیل مصالح ساختمان با هدف سبک سازی ، سریع سازی و صرفه جویی هر چه بیشتر در انرژی حرکت کرده است. سازه سبک فولادی شامل مقاطع فولادی سرد نورد شده می باشد که در شکل ها و ابعاد مختلف تولید می گردد. از ویژگی های این سیستم سبک بودن، امکان تولید مقاطع در زمان کوتاه، حمل سریع و نصب آسان می باشد. در این سیستم برای مهار نیروی جانبی از باد بند استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت ویلای پیش ساخته و خانه های پیش ساخته چوبی , ویلای پیش ساخته ارزان , ساختمان پیش ساخته دست دوم به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چشمی درب دیجیتال اینستاگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج تلگرام صنعت ساختمان موتورخانه وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit