عبارت:

معماری داخلی

لیست کامل

مجری دکوراسیون داخلی

معماری داخلی


فناوری های جدید در معماری داخلی

 

پارتیشن یا جداکننده ها

نقش پارتیشن در معماری داخلی : امروزه دیگر ما از دیوارهای آجری و سفالی در جدا کردن بخش ها مختلف خانه استفاده نمی کنیم. این دیوارها علاوه بر افزایش وزن سازه قابلیت تغییر در آینده نیز نخواهد داشت. پارتیشن ها امروزه بسیار به کمک طراحان دکوراسیون آمده اند. به گونه ای که شما می توانید با صرف هزینه کم بخش های مختلف خانه خود را به راحتی جدا نمایید و از دیوارهای آجری تنها در دیوار کناری خانه استفاده نمایید.

 

کف پوش

بسیار از خانه های قدیمی از سیمان و یا موزاییک برای پوشش کف خانه خود استفاده می کردن ولی کم کم این مصالح جای خود را به سرامیک ها دادند و امروزه نیز کفپوش های بسیار زیادی تولید شده است. ولی در خانه های ایرانی اکثراً از سرامیک به عنوان کف پوش استفاده می نمایند.

 

دیوار پوش

دیوار پوش ها از چندین نوع ساخته شده اند. از جمله این دیوار پوش ها که دارای نام آشنایی نیز می باشند، کاغذ دیواری می باشد؛ اما ما انواع دیگر سلولزی، سنگی، چوبی و ... را نیز داریم.

 

پرده

نقش پرده در زیبا سازی خانه بسیار دارای اهمیت می باشد. انواع پرده های که امروز می توان مورد استفاده قرار داد پرده های کرکره ای، فلزی، شید و ... می باشد.

 

مبلمان

مبلمان نیز همانند پرده بسیار در دکوراسیون پذیرایی پر اهمیت می باشد. هماهنگی رنک مبلمان با پرده و دیوارهای خانه و ست کردن آن ها با یکدیگر کار نسبتاً سخت می باشد و تنها ذوق و سلیقه شما را می طلبد.

جهت اطلاع از قیمت معماری داخلی و طراحی معماری داخلی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


اینستاگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج موتورخانه وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت تلگرام صنعت ساختمان چشمی درب دیجیتال

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit