عبارت:

کرکره برقی

لیست کامل

درب و پنجره


کرکره برقی

ساخت کرکره برقی روز به روز در حال افزایش است . شاید در گذشته  معدود مغازه ای کرکره برقی داشت . ولی در حال حاضر اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده می کنند . علاوه بر این کرکره برقی در خانه ها هم برای درب پاکینگ کاربرد دارد . ساخت کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی است . ماشین آلات ساخت کرکره برقی اکثرا از کشورهای آلمان و ترکیه وارد می شود .
ساخت کرکره برقی خود را همیشه به افراد متخصص واگذار کنید . بعد از مرحله ساخت کرکره برقی به مرحله نصب کرکره هوشمند می رسیم که آن هم از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد . بار ها پیش آمده که ساخت کرکره برقی به خوبی انجام می شود اما به علت سهل انگاری در مرحله نصب کرکره هوشمند کار خوب از آب در نمی آید .
در برخی موارد به دلیل زیبایی بیشتر کارفرما برای ساخت کرکره برقی خود سفارش استفاده از تیغه های رنگی را می دهد . در بازار تیغه کرکره برقی های متفاوتی با کیفیت های مختلف وجود دارد که بهترین نوع آن تیغه کرکره برقی فولادی می باشد به دلیل ساخته شدن از فولاد ضد زنگ بوده و در برابر سرما ، گرما و شرایط جوی سخت بسیار مقاوم است .
فرآیند ساخت این تیغه کرکره برقی به صورت تمام اتوماتیک و رنگ به کار رفته در تیغه های رنگی از نوع رنگ متالیک کوره ای می باشد ؛ استفاده از این نوع رنگ که ضد خش می باشد باعث جذابیت و درخشش بیشتر می شود . کرکره برقی فولادی تولید شده به این صورت غیر قابل نفوذ برای سارقان می باشد چرا که تیغه های فولادی هم مقاومتر و هم ارزان تر از تیغه های آلومینیومی می باشد.

جهت اطلاع از قیمت کرکره برقی و کرکره برقی کرکره برقی با تیغه آلومینیومی کرکره برقی با تیغه فولادی کرکره برقی با تیغه شفاف پلی کربنات کرکره برقی ساخته شده با تیغه های پانچ شده تیغه های شفاف به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


اینستاگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت تلگرام صنعت ساختمان موتورخانه چشمی درب دیجیتال

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit