عبارت:
موتور خانه  موتورخانه  نصب موتور خانه  تعمیر موتورخانه دستگاه رسوبزدا با امواج رادیویی چشمی دیجیتال  چشمی درب دیجیتال چشمی دیجیتالی درب قیمت چشمی دیجیتال درب خرید چشمی دیجیتال اعطای نمایندگی تجهیزات آشپزخانه شینگل سقف شیبدار
نماشویی,پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست طراحی سایت

کابین آسانسور

قطعات آسانسور

کابین آسانسور


نکاتی  در مورد درب آسانسور :

درب آسانسور همواره از اهمیت بسیار خاصی برخوردار می باشد. در صورتی درب آسانسور دارای مشکل باشد ، ممکن است باعث وجود خطراتی برای مسافران آسانسور شود. درب آسانسور باید دارای عرض مشخص، سهولت باز و بسته کردن راحت، امکان تردد چندین نفر به صورت همزمان و دارای استانداردهای لازم و البته زیبایی خاص خود باشد.

درب آسانسور از آنجایی که در تمامی طبقات استفاده می شود و بسته به انتخاب افراد ممکن است دارای قیمت بالایی نیز باشد، پس می توان یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت آسانسور باشد، که با توجه به نوع کاربری ساختمان باید مناسب با ساختمان انتخاب شود.

 

درب آسانسور

از انواع درب آسانسور می توان به درب ذیل اشاره نمود:

1- درب لولایی آسانسور

2- درب اتوبوسی آسانسور

3- درب تلسکوپی آسانسور

4- درب اتوماتیک آسانسور

در اینجا ما به بحث در رابطه با درب اتوماتیک آسانسور می پردازیم که معمولاً به صورت سانترال و یا از انواع مختلف دیگر  همچون اتوبوسی و تلسکوپی نیز می باشد. توجه داشته باشید درب غیر اتوماتیک معمولاً درب لولایی می باشد. این نوع درب به صورت اتوماتیک به محض رسیدن آسانسور به محل سوار کردن مسافر باز و بسته می شود و دارای حس گرهای حساسی نیز می باشد. تا از گیر کردن افراد در بین درب جلوگیری شود. معمولاً در دو نوع داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد و البته نمونه خارجی دارای قیمت بالاتری نسبت به نوع ایرانی می باشد.

زیبایی درب آسانسور از همه لحاظ باید مورد توجه قرار گیرد و درب معمولاً باید متناسب با رنگ و محیط پیرامون آسانسور انتخاب شود تا علاوه بر حفظ زیبایی، ست بودن با محیط را نیز به کاربر القاء نماید.

 

درب آسانسور

استانداردهای درب آسانسور:

درب آسانسور نیز دارای استانداردهای خاصی می باشد که از جمله می توان به:

1- فاقد هرگونه منافذ و یا لبه تیز در درب.

2- ساخته شده با فلزی باشد، که در اثر گذشت زمان تغییر شکل ندهد.

3- ارتفاع درب آسانسور نباید از 2 متر کمتر باشد.

4- فاصله بین لبه درب آسانسور تا چهارچوب باید از 6 میلی متر کمتر باشد.

5- امکان باز شدن خودکار درب در صورت گیر کردن مسافر در بین.

 

 

کابین آسانسور

کابین آسانسور :

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های آسانسور کابین آن می باشد که دارای  استانداردهای متفاوت برای نوع کاربری ها مختلف و دارای انواع مختلف می باشد. اگر بخواهیم تعریف کلی از کابین آسانسور بگوییم،  کابین آسانسور همان منطقه قرارگیری مسافر می باشد و در سبک ها و طرح های مختلف به بازار عرضه شده است. معمولاً کابین دارای نوع های مختلفی می باشد و جدا از درب ورودی مجزا آسانسور خود نیز دارای درب می باشد. همچنین از دیگر ویژگی های کابین آسانسور می توان به وجود سیستم کنترل هوشمند آسانسور، چراغ های نمایشگر آسانسور طبقه و موارد دیگر اشاره نمود.

کابین آسانسور دارای انواع بسیاری بوده که از جمله آن ها می توان به کابین شیشه ای اشاره نموده. معمولاً اتاقک های شیشه ای در ساختمان های بلند و در مناطقی که آسانسور توسط دیوار محصور نشده است، استفاده می شود.

کابین آسانسور دارای طراحی و دکوراسیون متناسب با نوع کاربری می باشد. مثلاً برای بیمارستان کابین باید به گونه ای طراحی شود که دارای طول زیاد برای جا گیری تخت های بیمارستان باشد و یا در مناطق عمومی باید دارای فضای بیشتری نسبت به آسانسور درون ساختمان ها باشد.

جهت اطلاع از قیمت کابین آسانسور و کابین آسانسور ترک, کابین اسانسور استیل, طراحی داخلی کابین آسانسور و قیمت درب لولایی , تمام اتوماتیک , نیمه اتوماتیک آسانسور به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چوب او اس بی- تخته osb - وارد کننده چوب osb - ورق او اس بی وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت خرید و فروش زمین و ویلا در کرج

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit