عبارت:

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک


درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

درب اتوماتیک انواع مختلف دارد که هر یک کاربرد و مصارف خاص خود را دارد می باشدکه دانستن طبقه بندی و کاربرد هر یک انتخاب و تصمیم گیری برای خریدمصارف هر شخص را آسان تر می کند.

درب های اتوماتیک خود نیز به دو گروه تقسیم می شوند.

1. درب اتوماتیک پارکینگی

2. درب اتوماتیک نفررو یا درب اتوماتیک شیشه ای

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی امروزه استفاده از اشعه ی مادون قرمز و ماکروویو باعث شده است که سنسور درب به راحتی هر گونه حرکت افراد در اطراف خود را حس کرده و درب را به سرعت باز نمایند. همچنین وجود سنسور در لبه های درب باعث شده است، تا در صورت بسته شدن ناگهانی و یا برخورد با افراد و یا گیر کردن اجزای بدن در بین درب به سرعت باز شود. درب اتوماتیک شیشه ای کار را بسیار راحت کرده اند علاوه بر اتلائف انرژی باعث شده است، میدان دید افراد داخل و خارج به دلیل شیشه ای بودن بیشتر شود و از برخورد افراد در هنگام دخول و یا خروج جلوگیری شود.

 

درب اتوماتیک شیشه ای (نفررو) هم به دو گروه تقسیم می شوند.

1. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

2. درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

 

 

جهت اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای درب سکشنال درب اتوماتیک کشویی درب اتوماتیک فروشگاهی درب اتوماتیک نیم گرد درب اتوماتیک تمام گرد درب اتوماتیک بیمارستانی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


اینستاگرام صنعت ساختمان تلگرام صنعت ساختمان چشمی درب دیجیتال موتورخانه وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت خرید و فروش زمین و ویلا در کرج

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit