عبارت:

تولید کننده درب ضد سرقت

درب ضد سرقت


کیفیت تولید درب ضد سرقت در ایران چگونه است؟

درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری کاملا مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند.البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب ضد سرقت چینی نیز تولید می شوند اما تولید این سری از درب های ضد سرقت نسبت به درب های ضد سرقت مشابه ترک بسیار محدود می باشد.و به اجمال می توان گفت درب ضد سرقت به طور کلی از نظر شیوه تولید و شکل ظاهری به دو کشور چین و ترکیه بر می گردد و این در حالی است که درب های ضد سرقت چینی خود نیز از درب های ایتالیایی الگو برداری شده اند.

 

تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی به دو روش در بازار ایران فعالیت دارند:

1 - تولید کننده درب ضد سرقت داخلی

2 - تولید کننده درب ضد سرقت مونتاژ قطعات ترکیه

 

1- تولید کننده درب ضد سرقت داخلی

این نوع دربها که ظاهرا به صورت کامل در داخل کشور تولید می شوند را به نوعی میتوان تقلیدی از درب ضد سرقت ترک و دربهای ضد سرقت چینی دانست که با انتقال تکنولوژی ساخت در کنار استفاده از دستگاههای مدرن گامی در بومی کردن این صنعت بر داشته شده است. البته با توجه به لزوم رعایت استانداردهای امنیتی و کیفیتی برای این نوع از دربها، برخی تردیدهایی در عملکرد آنها دارند که همین امر باعث اقبال کم سازندگان و مالکان به خربد از این گروه از دربهای ضد سرقت بوده است اما به تدریج اقبال فعالین ساختمان به دربهای تولید داخل در حال افزایش است.

در ادامه لازم به ذکر است تولید کننده درب ضد سرقت طرح ترک در ایران همگی چارچوب های خود را در داخل ایران تولید کرده و یا از تولید کنندگان داخلی خریداری می کنند و یراق آلات خود را نیز عمدتا از محصولات ساخت کشور ترکیه استفاده می کنند و اما رویه درب ها را برخی مستقیما از ترکیه وارد می کنند و برخی از تولیدات داخل استفاده می کنند. البته استفاده از ورق های وارداتی لزوما یک امتیاز نیست و تنها به دلیل هزینه های بالای خرید دستگاه ها و سایر ملزومات تولید برخی ترجیح می دهند که بدین نحو عمل کنند،هرچند که اکثر فروشندگان درب ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند.

البته درایران بیشتر درب های ضد سرقت  سری اکونومی تولید می شود و سری لوکس ضد سرقت ها از ترکیه وارد ایران می شود.اما در کلاس های یکسان مانند سری اکونومی تولیدات درب ضد سرقت ایران با تولیدات ترکیه از نظر کیفی برابری می کند و حتی برخی از تولید کنندگان ایرانی محصولات با کیفیت تری به بازار عرضه می کنند.

2- تولید کننده درب ضد سرقت مونتاژ قطعات ترکیه

درب ضد سرقت ترک که به صورت مونتاژی در داخل کشور تولید می شوند. این نوع دربها که هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ کیفیت با نمونه وارداتی خود تفاوتی ندارند با داشتن برگ برنده خود که همانا قیمت و کیفیت مناسب برای مشتری است سهم بزرگی از بازار را تصاحب کرده اند. این مدل دربها با واردات مواد خام مثل رویه MDF و روکشهای PVC و سیستم قفل و یراق آلات و… از کشورهای همجوار همچون ترکیه و مونتاژ آن البته با توجه ویژه به استانداردهای امنیتی و روز دنیا و همچنین استفاده از ماشین آلات روز دنیا باعث رضایتمندی مشتریان و فروش بسیار بالا در این زمینه شده اند.

با توجه به شباهت درب های ضد سرقت ایرانی به درب های ضد سرقت ترکیه درب های ضد سرقت ایران و ترکیه را در یک دسته قرار می دهند.

 

جهت اطلاع از قیمت تولید کننده درب ضد سرقت و تولید کننده درب ضد سرقت تولیدکننده درب ضد سرقت ایرانی به نیازمندیهای صنعت ساختمان.آی آر مراجعه نمایید .

بهترین برندهای صنعت ساختمان


چشمی درب دیجیتال موتورخانه اینستاگرام صنعت ساختمان خرید و فروش زمین و ویلا در کرج وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت تلگرام صنعت ساختمان

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران
logo-samandehi

counter customizable free hit