عبارت:
Sfera- دستگاه استرچ پالت مخصوص بسته بندی انواع پالت-آتلانتا استرچ ایتالیا نماشویی,پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست شینگل - آندولین - آندویلا-اجرای سقف شیبدار کانال تلگرام سایت صنعت ساختمان.آی آر بانک اطلاعات مصالح و کالاهای ساختمانی استاندارد - کتاب سال ایران وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت دستگاه رسوبزدا با امواج رادیویی

پنجره چوبی

پنجره چوبی پنجره چوبی | قیمت پنجره چوبی ارزان | شرکتهای تولید کننده ، فروش ، نصب پنجره چوبی


خصوصيات پنجره‌های چوبي:

پروسه توليد از مرحله درخت تا توليد پنجره: شرکت Gaulhofer يكي از معدود کارخانه‌های تولیدکننده پنجره در دنياست كه كار انجام كليه مراحل توليد پنجره را تماماً خود انجام می‌دهد و می‌تواند تمام فرايندها را تا حصول بالاترين كيفيت ممكن، كنترل كند. كنترل همه جزئيات در تمامي مراحل از خشک‌کردن الوار تا نصب كردن شيشه به‌دقت صورت می‌گیرد.

درب چوبی

پروفيل‌هاي چوبي فوق مهندسی‌شده و سه‌لايه به‌منظور توليد پنجره: ماشین‌آلات Gaulhofer و تجربه 90 ساله آن، منجر به دست‌یابی اين كارخانه به دانش توليد پروفیل‌های چوبي سه لايه فوق مهندسی‌شده است كه عدم پيچيدگي و تابيدگي فريم پنجره در درازمدت را تضمين می‌کند.

حفاظت قطعات چوبي پنجره از تأثیر منفي عوامل مختلف: قبل از اينكه رنگ‌آمیزی انجام شود، سطح قطعات چوبي با استفاده از مواد شيميايي مخصوصي اشباع می‌گردد. اين مواد شيميايي اثر سوئي بر روي سلامت انسان و محیط‌زیست آن ندارند. اين امر باعث می‌شود كه قطعات چوبي در مقابل رطوبت، قارچ‌ها و حمله حشرات در درازمدت مصون بمانند.

محافظت در برابر اشعه UV و رطوبت: در اين كارخانه رنگ‌های خاصي بر روي قطعات چوبي بكار گرفته می‌شود كه پوشش حاصل قطعات چوبي را در مقابل تغيير رنگ حاصل از تابش اشعه ماوراءبنفش خورشيد محافظت می‌کند. در مرحله بعد قطعات به‌صورت دستي و با دقت سمباده خورده و يك بار ديگر نقاط حساس و اتصالات با استفاده از مواد آب‌بندی خاص، عايق شده و در مقاوم نفوذ و تأثیر رطوبت و آب مقاوم‌سازی می‌شوند.

كاهش آلودگی صوتي: كارخانه Gaulhofer از طريق سيستم انحصاري و ثبت‌شده‌ای كه در اختيار دارد (سيستم Audiostop) قاب چوبي پنجره را در سه نقطه داخلي، مياني و خارجي پنجره عايق نموده است و نيز با بکار بردن سيستمي بنام Tripple weather stripping تا db 34 از شدت آلودگي صوتي بكاهد. اين ميزان كاهش تنها به قاب چوبي پنجره مربوط می‌شود كه درصورتی‌که از شيشه دو و يا سه جداره مناسب استفاده شود اين عدد می‌تواند به db 44 افزايش پيدا كند.

كاهش اتلاف انرژي تا 45%: ‌Gaulhofer موفق شده است نوعي Spacer جديد را با استفاده از سیستم ابداعي و ثبت‌شده خود در فضاي مياني شيشه‌هاي دو‌جداره و سه جداره خود قرار دهد به‌طوری‌که در فضاي پيرامون شيشه تا ميزان 45 درصد در مقايسه با روش‌ها و Spacer هاي استاندارد اتلاف انرژي كاهش يابد كه خود ميزان قابل‌توجهی است. كنترل كليه جزئيات در تمامي مراحل از خشک‌کردن الوار تا نصب كردن شيشه با دقت بالايي صورت می‌گیرد.

جلوگيري از ورود بخار به فضاي مياني شيشه در درازمدت: Gaulhofer یک‌بار ديگر موفق به ثبت سيستم جديدي بنام سيستم Dampfstop در جهان شده است و با اين سيستم موفق شده است كه آب‌بندی فضاي مياني شيشه‌هاي دوجداره و سه‌جداره و نيز نقاط اتصال شيشه و قاب چوبی را به نحوي به انجام رساند كه امكان ميعان بخارآب در فضاي مياني شیشه‌ها را به صفر برساند. قرارگيري شيشه دو و يا سه‌جداره در داخل قاب چوبي رنگ‌شده به نحوي صورت می‌گیرد كه سیلیکون‌های خاصي كه بسيار بادوام هستند، نقطه اتصال چوب با شيشه را پر می‌کنند.

عدم باقي ماندن رطوبت در قاب پنجره: طراحي پروفیل‌های چوبي كارخانه Gaulhofer به‌گونه‌ای صورت گرفته است كه امكان تهويه هوا را در تمامي اجزا ممكن می‌سازد، همين موضوع از باقي ماندن رطوبت در فضاي مياني قاب پنجره جلوگيري می‌کند. درصورتی‌که اين تهويه پیش‌بینی نشود، باعث باقي ماندن رطوبت در قاب پنجره شده كه خود عاملي براي پيدايش قارچ و تخريب و نابودي چوب و رنگ از طريق نفوذ به لایه‌های داخلی‌تر رنگ در درازمدت می‌شود. از طرف ديگر درصورتی‌که پروفيل آلومينيومي در قسمت پاييني پنجره به‌کاربرده شود، طول عمر رنگ و دوام پنجره در برابر رطوبت و آب را تضمين می‌کند. طراحي نحوه اتصال آلومينيوم و چوب به شكلي مهندسي انجام‌شده است و در آن اختلاف بين ضريب انبساط حرارتي چوب و آلومينيوم با دقت بالايي موردمحاسبه قرارگرفته است و همواره امكان تهويه هوا در پشت پروفيل آلومينيومي وجود دارد. مه از باقي ماندن رطوبت در پشت آلومينيوم جلوگيري كرده و باعث آسيب به چوب می‌شود.

عدم وقوع Thermal Bridge بدين معنیست كه هیچ‌گاه هواي مرطوب و گرم داخلي در تماس مستقيم با آلومينيوم قرار نمی‌گیرد، به اين دليل كه در پنجره چوبي Gaulhofer قطعه آلومينيومي بكار رفته فقط با چوب در تماس است و هيچ‌گونه تماسي با فضاي مياني قاب پنجره ندارد.

اطمينان حاصل كنيد که خوابی بی‌دغدغه و آرام خواهيد داشت و بعد از خواب سرحال خواهيد بود. يك انسان به‌طور طبيعي حدود یک‌سوم از عمرش را در خواب سپري می‌کند. براي اينكه از اين بخش از زندگي لذت ببريم بايستي در هنگام خواب هواي تازه در محيط داشته باشيم. به‌صورت انحصاري، حالت باز شدن trickle در پنجره‌هاي Gaulhofer تعبیه‌شده است. اين حالت كه به‌صورت كامل برپايه آخرين يافته‌هاي علمي ايجاد گرديده، امكان باز شدن پنجره به ميزان 10cm در حالت Tilt را تأمین می‌کند. اين وضعيت، باعث می‌شود كه در يك فضاي 20 مترمربعي، هواي تازه به ميزان حداقل 40m3 در هر ساعت وارد محيط شود و تهويه هوا به شكل مناسبي صورت گيرد. اين ميزان کاملاً با ميزان هواي توصیه‌شده توسط كارشناسان اين امر مطابقت دارد.

هم اکنون شما هم می توانید در وب سایت صنعت ساختمان.آی آر آگهی خود را ثبت نمایید.

خصوصيات پنجره‌های چوبي Gaulhofer

بهترین برندهای صنعت ساختمان


سقف شیبدار , شینگل وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت ارزانترین قیمت کاشی و سرامیک خرید و فروش زمین و ویلا در کرج Synthesi-دستگاه استرچ پالت مخصوص بسته بندی انواع پالت-آتلانتا استرچ ایتالیا
قیمت سقف شیبدار نماشویی,پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست پوشش سقف فلزی -آندولین- آندویلاو شینگل- ورق طرح سفال اجرای سقف شیبدار چوب osb - فروش چوب osb

سایتهای مرتبط


بانک جامع نمایشگاهی ایران پایگاه اطلاعات و دانستنیهای جهان صنعت پایگاه اطلاع رسانی تجهیزات

ما را در گوگل محبوب کنيد

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه،حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشندوفعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»