عبارت:
شینگل - آندولین - آندویلا-اجرای سقف شیبدار دستگاه رسوبزدا با امواج رادیویی کانال تلگرام سایت صنعت ساختمان.آی آر نماشویی,پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست اسپیسر - واتر استاپ - افزودنی بتن وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت Sfera- دستگاه استرچ پالت مخصوص بسته بندی انواع پالت-آتلانتا استرچ ایتالیا

لیست محصولات و شرکت های پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک | قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ارزان | شرکتهای تولید کننده ، فروش ، نصب پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

سير تحول پنجره دوجداره آلومینیومی در گذر زمان : امروزه پنجره‌های دوجداره آلومینیومی در دو شكل ساده و ترمال بريك موجود می باشد که هدر رفت انرژي در مورد پنجره‌های ترمال بريك آلومینیومی در مقايسه با پنجره‌های آلومینیومی نرمال بسيار كمتر است.


پنجره از زمان‌های بسيار دور جزو لاينفك خانه‌ها بوده است. پس از نسل‌ها استفاده از پنجره توسط بشر در شکل‌های مختلف و با توجه به روحيه هنري متفاوت در افراد مختلف، استفاده از درب و پنجره به‌عنوان ابزاري كه باعث زيبايي و جذابيت خانه‌ها می‌شد رونق يافت. از طرفي با توسعه انواع تكنولوژي در ساخت شيشه، كيفيت نور ورودي به خانه‌ها بيشتر از پيش شد. شیشه‌های پنجره‌ها به حداقل ضخامت خود رسيدند و طراحان و استفاده‌کننده‌ها قادر بودند ابعاد بيشتري را براي پنجره‌های خود در نظر گرفته و يا سفارش دهند.


در اين دوره از همان ابتدا سلیقه‌های مختلفي به‌منظور زيبايي بخشي و جذابيت شیشه‌های ساختماني اعمال و عرضه شد.

انواع مختلف درب و پنجره امروزی

امروزه و در دنياي مدرن امروز اختلافات بسياري در ساخت و توليد درب‌ها و پنجره‌ها با گذشته وجود دارد. انسان پس از عصر آهن و نيز بعد از آشنايي با انواع آلياژهاي ديگر و حتي ابداع ابزار دقيق به‌منظور استفاده و كار كردن با چوب‌ها و سنگ‌های مختلف تحول شگرفي را درزمینهٔ صنعت ساختمان‌سازی و بخصوص در ساخت درب و پنجره به وجود آورد.

درگذشته‌ای نه‌چندان دور، استفاده از انواع پنجره‌های چوبی باضخامت‌های مختلف و داراي قابلیت نصب انواع یراق بازشو طرفداران زيادي داشتند و هنوز هم طراحان در ساختمان‌های خاص و با خصوصيات معماري خاص اين نوع پنجره‌ها را موردتوجه قرار می‌دهند.

در پنجره‌های چوبي عاملي كه چوب را در برابر عوامل طبيعي همچون باد، باران و آتش محافظت می‌کند يك سري پوشش‌های رزيني هستند. علت عدم رواج اين محصول در ايران و مهم‌ترین عامل بازدارنده پس از امنيت و نگهداري فاكتور قيمت اين دسته از پنجره‌ها بوده است.

در سال‌های اخير پنجره‌های آلومینیومی و آهني نيز به‌عنوان مناسب‌ترین و بهترين گزينه توجه ساختمان‌سازها و طراحان را به خود جلب كرده است. عامل رونق گرفتن این‌چنین محصولاتي طرح‌ها و اندازه‌های متنوع بی‌نظیر در پنجره‌های آهني و در مورد پنجره‌های آلومینیومی قيمت اوليه رقابت‌پذیر و سبكي و داشتن رنگ ثابت آن‌ها بوده است.

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

به‌صورت كلي عرضه در و پنجره‌ دوجداره آلومینیومی در دو شكل ساده و ترمال بريك صورت می‌گیرد. درصورتی‌ که جنس و نوع مناسب براي پنجره انتخاب نشود، می‌تواند يك فاكتور مهم هدر رفت انرژي در خانه‌ها و ساختمان‌ها باشد. هدر رفت انرژي در مورد پنجره‌ دوجداره آلومینیومی ترمال بريك در مقايسه با پنجره‌های آلومینیومی نرمال بسيار كمتر است. پنجره‌های Thermal break (با شكست حرارتي) نوعي از پنجره‌های داراي خاصيت عايق حرارتي هستند.
علاوه بر دوجداره بودن شیشه‌ها، بدليل بالا بودن ضريب انتقال حرارتي آلومينيوم، پروفیل آلومینیومی نیز به هم متصل شده و دوجداره می‌شود. اين كار با استفاده از تیغه‌های پلی آمید انجام می‌شود. اين امر از انتقال حرارت در پروفيل جلوگيري می‌کند. پروفیل‌های بدست آمده همان حاصل پروفیل‌های ترمال بریک هستند. دو مقطع پروفیل آلومینیومی جدا از هم متصل شده از طريق تیغه‌های پلی آمید، پروفیل‌های ترمال بریک را تشكيل می‌دهد.

پنجره آلومینیومی

در سيستم ترمال بريك امكان نفوذ گرما، سرما و لرزش به علت قرارگيري لاستيك پلي آميد در بين دو جدار داخلي و خارجي كه توسط ماشین‌آلات پانچ می‌گردد، به صفر رسيده و نيز امكان اينكه نماي داخل و خارج دورنگ شود ميسر شده است. پلي آميد قادر هست كه خواص مكانيكي خود را در درجه حرارت‌های بالا و در مقابل مواد شيميايي و آب و اشعه ماوراءبنفش حفظ كند.

از ديگر مزاياي تیغه‌های پلي آميد می‌توان به دوام و طول عمر بالاي آن‌ها اشاره كرد. اين تیغه‌ها از منتقل شدن حرارت از يك سطح به سطح ديگر ممانعت می‌کنند. عاملي كه باعث می‌شود به اين سيستم عنوان ترمال بريك اطلاق شود، ايجاد شكست حرارتي و جلوگيري از انتقال حرارت است.

با استفاده از پروفیل ترمال بریک، از انتقال سرما و گرما در هر دو جهت داخل به خارج و بالعكس ممانعت می‌شود. با استفاده از سيستم ترمال بريك ميزان كاهش هدر رفت انرژي حرارتي در فصل سرما، كاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما، کاهش مصرف سوخت و کاهش هزینه در سرمایه‌گذاری اولیه تأسیسات به ترتيب برابر 38، 32، 28 و 20 درصد خواهد بود. ضمن اينكه تا حد زيادي از آلودگي صوتي جلوگيري خواهد شد.

قدرت اتصال در پنجره‌هاي آلومينيومي بسيار بالاست. علت اين امر اتصالات رايجي همچون یراق‌آلات پيچ و پرچي و همچنين پانچ با استفاده از لقمه‌هاي توپر آلومينيومي می‌باشد. اتصال یراق‌آلات به فلز آلومينيوم به‌صورت مستقيم هست.

تنوع فوق‌العاده‌ای در رنگ‌های پودري الکترواستاتيک وجود دارد به‌طوری‌که مصرف‌کنندگان پروفيل آلومينيوم بيش از 200 رنگ متنوع را در اختيار دارند كه در كوره سخت شده و مقاوم در برابر ضربه و نيز ريختگي هستند.

همچنين اين نكته حائز اهميت است كه تنها براي پروفيل آلومينيوم تنوع و زيبايي يك سيستم پوشش و رنگ‌آمیزی ديگر يعني آنادايز قابل انجام است. زيبايي و دوام زياد حاصل از رنگ‌های چاپي و سخت شدن در كوره از ديگر ویژگی‌های پروفیل‌ های آلومينيوم می‌باشد.

امروزه استفاده كردن از فریم‌های آلومينيومي مرسوم هستند زيرا شکل‌پذیری بالا داشته و سبک‌اند. همچنين از اين طريق نياز به كاهش وزن ساختمان با افزوده شدن تعداد شیشه‌های موجود تا حدودي مرتفع شده و بنابراين در اين مورد آلومينيوم می‌تواند فلز دلخواه ما باشد.

همچنين درصورتی‌که از پرده‌کرکره‌های عايق در فصول سرد استفاده شود، به‌ویژه در شب از اتلاف انرژي جلوگيري خواهد نمود. تنوع زياد در فرم، رنگ و گستردگي به‌کارگیری یراق‌آلات و تنوع بازشو در سیستم پنجره‌های آلومینیوم، توانسته است كه نیازهای صنعت ساختمان را مرتفع سازد.

انواع درب ساختمان :

 1. درب ضد سرقت
 2. درب اتوماتیک
 3. درب ضد حریق
 4. درب استیل
 5. درب کشویی
 6. درب آلومینیومی
 7. درب پارکینگ

آشنایی با انواع پنجره در ساختمان :

 1. پنجره upvc
 2. پنجره دوجداره آلومینیومی
 3. پنجره چوبی

انواع پروفیل که در ساخت درب و پنجره کاربرد دارد:

 1. پروفیل آلومینیومی
 2. پروفیل UPVC
 3. پروفیل

هم اکنون شما هم می توانید در وب سایت صنعت ساختمان.آی آر آگهی خود را ثبت نمایید.

بهترین برندهای صنعت ساختمان


قیمت سقف شیبدار پوشش سقف فلزی -آندولین- آندویلاو شینگل- ورق طرح سفال سقف شیبدار , شینگل اجرای سقف شیبدار چوب osb - فروش چوب osb نماشویی,پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست وارد کننده درب ضد سرقت-تولید کننده درب ضد سرقت خرید و فروش زمین و ویلا در کرج ارزانترین قیمت کاشی و سرامیک Synthesi-دستگاه استرچ پالت مخصوص بسته بندی انواع پالت-آتلانتا استرچ ایتالیا

سایتهای مرتبط


پایگاه اطلاعات و دانستنیهای جهان صنعت بانک جامع نمایشگاهی ایران پایگاه اطلاع رسانی تجهیزات

گروههای مرتبط

گروههای مرتبط

سایتهای مرتبط

کفپوش
دیوارپوش
پارتیشن اداری
بلوک سبک
قیمت کاشی سرامیک
پنجره upvc
پروفیل upvc
دکوراسیون داخلی
دیوارپوش pvc
کفپوش pvc
شینگل , سقف شیبدار
دستگاه بسته بندی پالت
     کفپوش بتنی
     چشمی دیجیتال
     شیرآلات اهرمی
     سقف شیبدار , شینگل
     کاشی و سرامیک
     درب ضد سرقت
     سقف عرشه فولادی
     نمای کامپوزیت
     پله گرد فلزی - پله پیچ
     تولید کننده درب ضد سرقت
     واش بتن , کفپوش بتنی
     تایل گچی

         اخبار و مقالات دنیای صنعت
         شبکه اینترنتی آفتاب
         آهن 20
         پروفیل پنجره upvc
         آگهی رایگان
         درب ضد سرقت
         دکوراسیون داخلی
         پنجره upvc


          در سایت نیازمندیهای صنعت ساختمان .آی آر درج آگهی رایگان می باشد و مسئولیت آگهی های درج شده
          در این سایت بر عهده آگهی دهنده می باشد لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي را مبذول فرمایید.


          ما را در گوگل محبوب کنيد

          «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه،حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشندوفعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»